Duben 2013

Ups....

8. dubna 2013 v 22:19 | santana |  Moje povídání
Pardon, pardon a ještě jednou pardon!!
Já vím, slíbila jsem kapitolku už před týdnem, ale upřímně, ještě jsem na to ani nehrábla.. Učila jsem se na čtvrletku z matiky a momentálně i přes veškerou snahu s průměrem 4,125 stále propadam, takže na Dianu ještě sakra dlouho nesáhnu. Je to výmluva, já vím, ale nedokážu se soustředit na příběh když mi v hlavě lítají kružnice a elipsy :D Nesnášim matiku věříte mi to?? :D ještě rok a snad už jí v životě neuvidim :D
Vážně se pokusím někdy se na to vrhnout, ale momentálně mam fůru problémů. Jak s mym klukem, tak ve škole a v rodině. Je toho na mě moc, Diana byla ta, díky který jsem od toho utekla, ale teď ani na ní na chudáka nemam náladu.
Má se zamilovat, prožívat něco novýho, ale já bych to v týhle náladě prostě tak strašně zakopala a zmrvila, že to prostě chci psát až budu mít veselejší a radostnější náladu. Vážně se všem omlouvám, ale teď to nedávam :( Snad o víkendu, ale fakt nic neslibuju :( strašlivě se omlouvam, ale já jí vážně nechci zkazit tak jako jsem zkazila Elfí pohromu :) je tam šíleně moc nesrovnalostí a blbostí :)
Mějte se krásně a snad o víkendu :)

Mějte se Santana :)