Štědrý večer nastal aneb naše rodina je vážně nudná...

24. prosince 2012 v 22:02 | Santana
Tak konečně.. Je to za mnou.. Trávit rodinný Vánoce s mojí mámou, jejím manželem a jeho dětma je doslova očistec.. Tak zase za rok, díky Bohu, že až za rok.. Jinak doufám, že Vaše Vánoce byli o něco veselejší a spokojenější než Ty moje :) Pochlubte se, co jste dostali prosím :) Jsem zvědavá, jak babča na rohu, která si nemá s kým povídat :) Je to zvláštní k Vánocům nedostat nic, dobře když nepočítám tu peněženku z penězma, co jsem dostala, ale takový to očekávání, že vážně něco vymysleli a překvapí mě, se nekonalo :) Asi jsem vážně pořád takový to malý dítě, který čeká pod stromečkem zázraky. Ty se letos nekonali, tak co. Za rok, už budu plnoletá, chtěla jsem si užít tyhle poslední Vánoce jako dítě. Nevadí :) Aspoň vím, co dělat a nedělat tomu svýmu za těch x let až bude :D ale zpátky k Vám :) prosím zvedněte mi náladu a pochlubte se mi, že aspoň vy máte nějaký ten sen splněný díky dnešnímu večeru :) Budu čekat! :)


Santana
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Melanie Melanie | Web | 24. prosince 2012 v 22:49 | Reagovat

Já jsem na tom úplně těžce stejně jako ty, prožívám stejné pocity, jako jsi popsala, snad o všech dárcích jsem věděla a jsem celkově z Vánoc spíš otrávená, než překvapená a nadšená.

2 santana-malfoy santana-malfoy | Web | 24. prosince 2012 v 23:11 | Reagovat

Přesně jsi to vystihla.. :( Bohužel je to tak, ale já to beru tak, že si to prostě napíšu do deníku. Mam tam extra stránku, čeho se mam vyvarovat jako rodič.Jo je tam těch strínek už víc, ale stejně ;) Chápu, že když si dárky vybereme sami, tak si myslí, že to mají z krku, ale zvlášť když to vidím u těch sourozenců, jasně je v tom možná i závist nebo prostě jenom takovej ten pocit nejstaršího, že když jsem nejstarší, tak mi stačí ty peníze a já si už něco koupim :) nevím, pro mě tohle Vánoce nebyli, zklamání by to asi vystihlo nejlíp :( tak dáme repete příští rok a možná, to bude lepší než letos a vynahradí nám to ten letošek :) necháme se překvapit :) Protože o tom Vánoce přece jsou ne? O přakvapení a rodině :)

3 Hope Hope | Web | 19. ledna 2013 v 0:52 | Reagovat

já byla překvapená...díky tomu, že jsem v Anglii a předtím dva roky v Opavě, tak e překvapení konají každoročně =o) letos to byla další knížka, čaje, kosmetika...pak knížka (anglicky!) od kamarádky a takový jako zápisník, ale krásný =o) a pak jsem dostala bonboniéry k svátku, to už je taková tradice =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama